Банкрутство

Інформаційний ресурс, який ідеально підходить для моніторингу наявних та потенційних контрагентів вашого підприємства.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів з боку потенційних контрагентів – недобросовісного виконання договірних зобов’язань, приховування факту порушення справи про банкрутство і т. п. – компанія «ЛІГА:ЗАКОН» рекомендує перевіряти партнерів та клієнтів.

Банкрутство – ресурс, що є базою оголошень про банкрутство та ліквідацію суб’єктів господарювання, який містить схему та путівник документів щодо процедури банкрутства.
Це база оголошень, опублікованих на офіційному веб-сайті ВГСУ а також у періодиці про банкрутство та ліквідацію підприємств, яка щодня оновлюється.
Примітка: ресурс містить оголошення, опубліковані в періодичних офіційних виданнях «Урядовий кур’єр» та «Голос України» починаючи з червня 1992 року, а також оголошення, опубліковані в період з 01.01.2000 р. по 14.07.2002 р. у друкованих виданнях обласних рад, а також, з 01.01.2014, на офіційному веб-сайті ВГСУ.

Для зручності пошуку передбачено окрему пошукову форму, де можна зазначити назву підприємства, його код та область, у якій воно перебуває.
Для кожного підприємства створюється спеціальна карта підприємства, у якій накопичується інформація про всі оголошення. З карти підприємства можна вийти безпосередньо на тексти оголошень.

20

Також для пошуку можна користуватися навігатором підприємств – зручним інструментом, за допомогою якого можна впорядкувати підприємства за назвами, регіонами, станом підприємств, датами публікацій оголошень.

21

Схема процедури банкрутства та путівник по банкрутству допоможуть ознайомитися з правилами та нюансами процедури банкрутства.
Ресурс щодня оновлюється.