Безпека бізнесу

Ресурс, присвячений питанням безпеки бізнесу й відносинам з контролюючими органами. Містить практичні рекомендації з підготовки до перевірок найвагоміших контролюючих органів, готові алгоритми дій при перевірках, а також актуальну оперативну інформацію про нововведення з цього питання. 

Безпека бізнесу забезпечить керівників компанії та юристів усією інформацією, потрібною для надійного захисту бізнесу, допоможе їм сформувати сильну оборонну позицію й бути обізнаними в правильності проведення перевірки.

У ресурсі є вся необхідна інформація про контролюючі й правоохоронні органи, їхні права й обов’язки, види перевірок, що здійснюються, опис і вимоги до оформлення документів представників цих органів, правила поведінки в екстрених ситуаціях; опис того, як проходять перевірки, а також рекомендації щодо оспорювання розпоряджень після перевірок із прикладами можливих скарг і позовних заяв.

3

 

Для зручності розділи й підрозділи ресурсу Безпека бізнесу подано у вигляді розгалуженого дерева класифікатора:

  • Алгоритми дій – алгоритми дій керівника та інших посадових осіб компанії в екстрених ситуаціях
  • Про перевірки та візити – короткі відомості про контролюючі органи в Україні та види перевірок, які вони здійснюють
  • Як підготуватися – керівництво щодо сформування сильної оборонної позиції компанії
  • Куди краще скаржитись – наявна процедура оскарження дій і рішень перевіряючих
  • Про органи – детальна інформація про контролюючі органи, їхні права, обов’язки, види перевірок, процедуру оскарження актів контролюючих органів зі зразками позовних заяв і скарг, приклади практичних ситуацій