Типові договори та шаблони

Типові договори та шаблони – систематизовані посилання на нормативні документи, якими затверджено різні типові документи та шаблони (статути, договори, акти та ін.), а також їх зразки та шаблони, наведені в зручному для заповнення форматі Word.
До складу ресурсу також включено посадові інструкції для найбільш затребуваних фахівців наявного ринку праці.

У цьому ресурсі зібрано найчастіше застосовувані шаблони договорів та інших типових документів (заяви, акти, позовні заяви, журнали тощо) з усіх сфер цивільно-правових відносин.

Ця інформація буде корисною для всіх користувачів систем ЛІГА:ЗАКОН, тому що в практичній діяльності доводиться постійно стикатися з укладенням договорів, оформленням актів, поданням документів до різних офіційних органів тощо.

Шаблони договорів уже готові до заповнення (Word-формат). Типові документи, які затверджено нормативними документами (типові положення, статути, заяви, повідомлення тощо), наведено у вигляді посилання на місце в нормативному документі.

Також у цьому ресурсі наведено посадові та робочі інструкції для найбільш затребуваних і поширених спеціальностей.

Для пошуку необхідного документа зручно користуватися рубрикатором.

29

Типові договори та шаблони оновлюються відповідно до змін законодавства, а також регулярно поповнюються новими документами.