Загальне законодавство

Нормативні документи всіх галузей законодавчої та виконавчої влади України в повному обсязі, кодекси України

Загальне законодавство – це нормативно-правові документи, необхідні всім користувачам як першоджерело для провадження будь-якого виду діяльності.
Загальне законодавство містить:

  • усі основні правові акти України – кодекси, закони, укази, постанови та розпорядження вищих органів влади – Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів; Конституційного Суду і т. д.;
  • накази, інструкції, роз’яснення, листи та інші документи всіх міністерств і відомств, у тому числі: Державної фіскальної служби, Національного банку, Міністерства фінансів, Державної митної служби і т. д.;
  • окремі документи СРСР та УРСР, що є цікавими і сьогодні.

23

Всі документи перебувають в актуальному стані – наші фахівці відстежують та вчасно вносять усі зміни, причому не тільки дня сьогоднішнього, але й ті, що діятимуть в перспективі.

24

Усі документи пронизані мільйонами гіперпосилань, які відображають як явні (прямі) посилання, так і неявні (смислові) зв’язки між документами.
Прямі гіперпосилання дозволяють миттєво перейти до іншого документа, назву або реквізити якого прямо зазначено в тексті.
Смислові гіперпосилання пов’язують між собою документи, реквізити яких у тексті явно не зазначено, якщо самостійно знайти документ, про який йдеться, доволі проблематично.
Також у розпорядженні користувачів потужний інструмент «Зворотні зв’язки» – можливість біля фрагментів тексту документа побачити перелік нормативних документів, аналітики, судової практики, довідкової інформації, які посилаються на цей фрагмент.
Такий комплекс посилань суттєво спрощує та прискорює правовий аналіз документа, дозволяє нашим користувачам заощадити свій час і сконцентруватися на інших важливих завданнях.
Ресурс щодня оновлюється – щодня надходить близько 200 нових та змінених нормативних документів.